Cedrus GT254Li Power Plus Podkaszarka krawędziarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Cedrus Power Plus — seria urządzeń ogrodniczych oraz elektonarzędzi, które zasilane są za pomocą tej samej baterii Cedrus Li-Ion 2 Ah lub 4 Ah o napięciu 20 V
- Podkaszarka akumulatorowa z regulacją długości w zakresie 1100 — 1400 mm, teleskopowy wysięgnik pozwala dopasować długość kosy do wzrostu użytkownika
- Idealna do precyzyjnego wykańczania krawędzi trawnika, miejsc wokół drzew, rabat, obrzeży i ogrodzeń
- Dzięki głowicy odchylanej o 90° urządzenie zapewnia manewrowość w trudno dostępnych przestrzeniach
- Głowica regulowana o 90° — wygodne krawędziowanie i praca pod kątem. Obrót głowicy o 90° pozwala zmienić tryb podkaszania na tryb krawędziowania, aby uzyskać równą linię przy obrzeżach trawnika, przy kostce brukowej, ścieżkach
- Dodatkowa rolka prowadząca ułatwia utrzymanie równego dystansu od krawędzi
- Osłona tnąca i prowadnica dystansowa chronią rośliny i obrzeża
- Szybki start bez narzędzi, praca bez spalin i kabla przedłużacza
- Cena zawiera 20 nożyków z tworzywa w komplecie
- Cena nie obejmuje baterii, ładowarki oraz walizki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDGT254LI
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 116,26 zł 159,00 zł 143,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Akumulator | max 20 V |
| Regulacja głowicy | 90° |
| Funkcja krawędziarki | Tak |
| Szerokość koszenia (nożyki) | 25 cm |
| Element tnący | Wymienne nożyki |
| Regulowany uchwyt | Tak |
| Długość | 1100 - 1400 mm |
| Waga | 1,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

