Cedrus GLX720 Glebogryzarka spalinowa
- Profesjonalna uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła przeznaczona do pracy w ogrodach, gospodarstwach rolniczych, do przekopywania, spulchniania, zakładania trawnika, napowietrzania gleby, odchwaszczania, mieszania nawozów
- Zalecana powierzchnia 5000 m²
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Wyposażona w wałek odbioru mocy, koła pompowane, regulowany uchwyt
- 3 biegi do przodu i 2 wsteczne. Prędkość robocza do 11 km na godzinę. Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Ergonomiczne rączki ułatwiają sterowanie glebogryzarką
- Profesjonalny silnik Weima z tuleją żeliwną cylindra, filtr w kąpieli olejowej, stalowa osłona rozrusznika, łożyskowany wał korbowy charakteryzuje się łatwością uruchamiania
- Glebogryzarka posiada koła transportowe oraz regulowaną wysokość dźwigni sterującej, dzięki której można dostosować wysokość do wzrostu użytkownika
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL11
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 316,26 zł 5 899,00 zł 5 309,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 4 kW/5,4 KM |
| Szerokość robocza | 72 cm |
| Głębokość robocza | 10 cm |
| Biegi | 3 do przodu, 2 wsteczne |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 123 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

