Cedrus GLX650 Premium Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka z napędem na koła do regularnej pielęgnacji gleby, do wyrównania ziemi, wyposażona w silnik Rato, bieg wsteczny oraz regulację głębokości roboczej
- Zalecana powierzchnia 5000 m²
- Zastosowanie: przygotowywanie gleby pod siew i sadzenie roślin, spulchnianie i napowietrzanie gleby w ogrodach, usuwanie chwastów i mieszanie nawozów z glebą
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby. Koła ułatwiają także transport maszyny
- Profesjonalna glebogryzarka z funkcją zmiany kierunku obrotu pracy noży podczas pracy, z możliwością przewracania dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy
- Zęby podwójne, przeciwbieżne, obrotowe. Uruchomienie noży w dwóch kierunkach: obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Kierunek pracy noży wewnętrznych w prawo, kierunek pracy noży zewnętrznych w lewo
- Przeciwciężar zwiększa obciążenie kół i poprawia wyważenie maszyny
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny z gruntu w przypadku ugrzęźnięcia
- Regulowany uchwyt, za pomocą kilkustopniowej regulacji można dostosować do wzrostu każdego operatora
- Silnik posiada łożyska kulkowe wału korbowego, alarm olejowy, rozruch linkowy ręczny
- Koła transportowe w standardzie. Napędzane koła gumowe z regulacją rozstawu pozwalają na jazdę do przodu oraz bieg wsteczny
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX650
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 011,38 zł 2 749,00 zł 2 474,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 212 cm³ |
| Producent silnika | Rato |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Szerokość robocza | 65 cm |
| Głębokość robocza | 20 cm |
| Biegi | 2 do przodu, 1 do tyłu |
| Paliwo | Benzyna |
| Waga | 95 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

