Cedrus GLX480 Glebogryzarka spalinowa
- Glebogryzarka spalinowa z niezależnym napędem na koła, przeznaczona do pracy w przydomowych ogrodach, nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach, do prac polowych, w tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych
- Podczas jazdy w przód noże obracają się przeciwbieżnie, możliwość pracy na biegu wstecznym, podczas jazdy wstecz napęd noży nie załącza się
- Urządzenie do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby. Znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika
- Zalecana powierzchnia 2500 m²
- Napęd na koła amortyzuje siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Wyposażona w mocny silnik Loncin 4 suwowy, chłodzony powietrzem 5,6 KM
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Regulowana głębokość pracy, regulowany ogranicznik głębokości, mocne hartowane noże robocze 4 sekcje
- Odporna na uszkodzenia, intuicyjne sterowanie
- Glebogryzarka posiada koła transportowe w standardzie oraz regulowaną wysokość dźwigni sterującej, można dostosować wysokość do wzrostu użytkownika
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX480
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 572,36 zł 2 149,00 zł 1 934,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Szerokość robocza | 48 cm |
| Głębokość robocza | 17 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 wsteczny |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,5 L |
| Waga | 70 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
