Cedrus GLX-GT65-2L Glebogryzarka spalinowa
- Uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła przeznaczona do pracy w ogrodach, tunelach foliowych, szklarniach oraz gospodarstwach rolniczych uprawiających rośliny rzędowo
- Do spulchniania i wyrównania powierzchni gleby. Znajdzie zastosowanie zarówno w nowo urządzanym ogrodzie, jak i przed założeniem trawnika
- Zalecana powierzchnia 2500 m²
- Maszyna nie szarpie, amortyzując siły przenoszone z noży roboczych, zmniejsza wysiłek podczas pracy i umożliwia dokładne spulchnienie gleby już za pierwszym przejazdem roboczym
- Wyposażenie modelu w mocny silnik Loncin, 4 suwowy, chłodzony powietrzem
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny w przypadku ugrzęźnięcia
- Regulowany ogranicznik głębokości pracy, nadaje się do częstej pracy w wymagających warunkach
- Intuicyjne sterowanie, kompaktowe rozmiary
- Glebogryzarka posiada koła transportowe oraz regulowaną wysokość dźwigni sterującej, dzięki której można dostosować wysokość do wzrostu użytkownika
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGLX-GT65-2L
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 1 608,94 zł 2 199,00 zł 1 979,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Szerokość robocza | 50 cm |
| Głębokość robocza | 18 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 do tyłu |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 2,6 L |
| Waga | 80 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
