Cedrus GL450 Glebogryzarka spalinowa
- Mała glebogryzarka o napędzie spalinowym do pracy w przydomowym ogródku do powierzchni 600-1000 m²
- Dzięki niewielkiej szerokości roboczej można ją wykorzystywać w wąskich miejscach
- Regulowany uchwyt, intuicyjne sterowanie, kompaktowe rozmiary
- Cena zawiera koła transportowe w komplecie, przemieszczanie glebogryzarki jest łatwe i nie wymaga wysiłku
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL08
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 877,24 zł 1 199,00 zł 1 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 78 cm³ |
| Producent silnika | Weima |
| Moc | 1,7 kW/2,3 KM |
| Szerokość robocza | 42 cm |
| Głębokość robocza | 10 cm |
| Prędkość robocza | 1 km/godz |
| Biegi | 1 do przodu |
| Paliwo | Benzyna |
| Waga | 29 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

