Cedrus GL03PRO-B&S Glebogryzarka spalinowa
- Uniwersalna glebogryzarka z niezależnym napędem na koła przeznaczona do ogrodów o dużych powierzchniach do 2500 m², gospodarstwach rolniczych, nadaje się do regularnej pielęgnacji gleby, do pracy w trudnych warunkach glebowych
- Wyposażona w mocny amerykański silnik Briggs&Stratton, bieg wsteczny czy regulację głębokości pracy
- Profesjonalna glebogryzarka z funkcją zmiany kierunku obrotu pracy noży podczas pracy (posiada noże, które obracają się w przeciwnych kierunkach). Zęby podwójne, obrotowe: obroty do przodu służą do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, obroty do tyłu ułatwiają głębokie spulchnianie
- Napęd na koła sprawia, że kultywator nie szarpie, zmniejsza wysiłek podczas pracy operatora i umożliwia dokładne spulchnienie gleby
- Możliwość pracy na biegu wstecznym eliminuje zadeptywanie i ułatwia wydobycie maszyny z gruntu w przypadku ugrzęźnięcia
- Cena zawiera koła transportowe napędzane ze specjalnym bieżnikiem w standardzie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDRUSGL03PRO-B&S
- Producent: Cedrus
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 706,50 zł 3 699,00 zł 3 329,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 208 cm³ |
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Moc | 4,8 kW/6,5 KM |
| Szerokość robocza | 45 cm |
| Głębokość robocza | 17 cm |
| Biegi | 1 do przodu, 1 wsteczny |
| Zmiana kierunku obrotu noży | Tak |
| Paliwo | Benzyna |
| Pojemność zbiornika paliwa | 3,6 L |
| Waga | 92 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
