Cedrus BC420L-B Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka wyposażona w silnik o mocy 1800 W oraz zasilanie akumulatorowe 60 V zapewnia wygodne koszenie trawy wzdłuż krawędzi trawnika lub w miejscach trudno dostępnych
- System On-Board oznacza, że akumulator montowany jest bezpośrednio na urządzeniu, bez dodatkowych przewodów, co zwiększa mobilność pracy w terenie
- Regulacja obrotów — dostosowanie prędkości cięcia do rodzaju roślinności i powierzchni
- Możliwość używania zarówno żyłki tnącej, jak i tarczy tnącej
- Pojedynczy uchwyt oraz niska waga urządzenia zapewniają łatwą obsługę
- Wyświetlacz ułatwia monitorowanie stanu urządzenia
- Cena obejmuje głowicę żyłkową, szelki, metalowy nóż "trójząb"
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDBC420L-B
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 511,38 zł 699,00 zł 629,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Moc silnika | 1800 W |
| Prędkość | 5800 obr/min |
| Napięcie | 60 V |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 42 cm |
| Szerokość cięcia (tarcza) | 25 cm |
| Głowica żyłkowa | Tecomec |
| Średnica żyłki | 2,4 mm |
| Grubość ostrza | 3 mm |
| Wyświetlacz | Tak |
| Waga | 5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

