Cedrus BC420B-P Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka wyposażona w silnik o mocy 1800 W oraz zasilanie akumulatorowe 60 V z systemem Plug-In, zapewnia wygodne koszenie trawy oraz cięcie zarośli w każdych warunkach
- Zasilanie Plug-In — system, w którym bateria umieszczona na szelkach lub plecaku jest podłączana do wykaszarki za pomocą przewodu, pozwala na pracę bez konieczności wymiany akumulatorów
- Regulacja obrotów — dostosowanie prędkości cięcia do rodzaju roślinności i powierzchni
- Możliwość używania zarówno żyłki tnącej, jak i tarczy tnącej
- Ergonomiczny oburęczny uchwyt zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania
- Wyświetlacz ułatwia monitorowanie stanu urządzenia
- Cena obejmuje głowicę żyłkową, tarczę tnącą, szelki
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDBC420B-P
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 584,55 zł 799,00 zł 719,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Moc silnika | 1800 W |
| Prędkość | 5800 obr/min |
| Napięcie | 60 V |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 42 cm |
| Szerokość cięcia (tarcza) | 25 cm |
| Głowica żyłkowa | Tecomec |
| Średnica żyłki | 2,4 mm |
| Grubość ostrza | 3 mm |
| Wyświetlacz | Tak |
| Waga (bez akumulatora) | 6,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

