Cedrus BC350LiX2 Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka akumulatorowa wyposażona została silnik bezszczotkowy, zasilany za pomocą dwóch baterii o tej samej pojemności, max 20 V
- Metalowe ostrze i głowica z półautomatycznym wysuwem żyłki sprawdzają się zarówno podczas przycinania trawy, jak i przy pracy z grubą, trudną roślinnością
- Półautomatyczna głowica z funkcją odkręcania oraz dzielony wał, półautomatyczny wysuw żyłki
- Funkcja odkręcania głowicy żyłkowej z trawy (obroty wsteczne — łatwe czyszczenie, usuwanie zablokowanej trawy oraz innych zanieczyszczeń)
- Ergonomiczny oburęczny uchwyt z regulacją, który można dopasować do wzrostu użytkownika
- Podwójny włącznik minimalizuje ryzyko przypadkowego uruchomienia urządzenia
- Cena obejmuje głowicę żyłkową, tarczę tnącą trójzębną, pas nośny
- Cena nie obejmuje baterii oraz ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: CEDBC350LIX2
- Producent: Cedrus
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 372,36 zł 509,00 zł 458,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Akumulator | 2 x max 20 V |
| Regulacja głowicy | Nie |
| Funkcja krawędziarki | Nie |
| Szerokość koszenia (żyłka) | 35 cm |
| Szerokość cięcia (tarcza) | 25 cm |
| Głowica żyłkowa | Półautomatyczna |
| Średnica żyłki | 2 mm |
| Grubość ostrza | 3 mm |
| Wyświetlacz | Nie |
| Waga | 4,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

