| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,55 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 19 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 142iS

Opcje produktu
szt.