| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 37,5 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,5 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 15 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 137i

Opcje produktu
szt.