| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej |
24 m/s
|
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C33 |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 550i
