Cena nie zawiera tarczy tnącej, akumulatora, ładowarki, można również podłączyć do akumulatora plecakowego
| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8200 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1380 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,9 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 535iRX

Opcje produktu
szt.