| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 12 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V/4 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H38 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,1 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 225i

Opcje produktu
szt.