| Pojemność silnika | 196 cm³ |
| Producent silnika | Loncin |
| Moc | 4,1 kW/5,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Rodzaj sprzęgła | Pasowe |
| Układ napędowy | Z napędem za pomocą łańcucha |
| Zalecana powierzchnia | 5000 m² |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 6-30 mm |
| Średnica cylindra | 146 mm |
| Systemy koszenia | Zbieranie |
| Pojemność kosza | 54 L |
| Waga | 83 kg |
Instrukcje obsługi Cedrus SM42
