| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 4 stopnie |
| Metody koszenia | Zbieranie/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 34 cm |
| Wysokość koszenia | 25-65 mm |
| Moc znamionowa | 0,5 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | Teleskopowa, bezstopniowa |
| Pojemność kosza | 30 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 11,8 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire LC34-P4A
