| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230 V/14,5 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 190 bar |
| Wydatek wody | 570-650 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Długość węża | 15 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 1 m |
| Pojemność pojemnika | 2 L |
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 490

Opcje produktu