| Pojemność cylindra | 852 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 152 cm |
| Wysokość koszenia | 25-127 mm |
| Moc wyjściowa | 17,9 kW/24,3 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 45,4 L |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 16 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 594 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Z560X

Opcje produktu