| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 137 cm |
| Maksymalna wysokość koszenia | 38-114 mm |
| Moc wyjściowa | 16 kW/22 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22,7 L |
| Maksymalna prędkość jazdy w przód | 14 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 393 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna ZTH Z454X

Opcje produktu
szt.