| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 107 cm |
| Wysokość koszenia | 38-101 mm |
| Moc wyjściowa | 16,4 kW/22,3 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 13,2 L |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 10 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 254 kg |

Opcje produktu