| Pojemność cylindra | 764 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 14,5 kW/19,7 KM |
| Szerokość koszenia | 97 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC238T
_1.webp?1697109036627)
Opcje produktu