| Pojemność cylindra | 1123 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Producent silnika | Kubota |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Moc znamionowa | 17,8 kW/24,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 62 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 132-155 cm |
| Wysokość koszenia | 30-112 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 19 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 100 kg |
| Waga | 918 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna P 525DX
.webp?1696953400740)
Opcje produktu