| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 14 kW/19 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 103-122 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 150 kg |
| Waga | 316 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider R420TsX
.webp?1696935674197)
Opcje produktu