| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12 kW/16,3 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 94 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Waga | 208 kg |
Opcje produktu
