| Pojemność cylindra | 413 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 8,4 kW/11,4 KM |
| Pojemność akumulatora | 21 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 85 cm |
| Wysokość koszenia | 25-70 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Nie |
| Maksymalny ładunek | 100 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider R112C

Opcje produktu
szt.