| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 92 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 3,2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 105 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Waga | 11,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 420

Opcje produktu