| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1500 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 65 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 40 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 60 min |
| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 9,4 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 315 Mark II

Opcje produktu
szt.