| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Honda |
| Moc | 3,1 kW/4,2 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,5 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 56 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 75 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 37,5 kg |
Husqvarna LC 356VP to profesjonalna kosiarka z napędem AutoWalk™ 2 idealna do dużych terenów i wymagających użytkowników. To doskonały model do zastosowania profesjonalnego. Wyjątkowa funkcja AutoWalk™ 2 oznacza, że jest to model samobieżny, który oferuje oburęczne, ergonomiczne sterowanie prędkością jazdy. Dzięki temu możliwa jest płynna regulacja obiema dłońmi – im mocniej naciśniesz dźwignię, tym szybciej jedzie kosiarka, co pozwala dostosować tempo do gęstości trawy.
Ponadto, jest to kosiarka z systemem 3w1: kosz, wyrzut boczny, BioClip®. Te opcje pozwalają na kompleksową pielęgnację trawnika, odpowiadając na potrzeby wymagających klientów. Dodatkową zaletą jest fakt, że to kosiarka z regulacją prędkości napędu (funkcja V – Variable Speed) pozwalająca na jazdę z prędkością od 3,0 do 4,5 km/h.
Solidna kosiarka ze stalową obudową Husqvarna LC 356VP pozwala na pielęgnację także nierównych powierzchni, ponieważ dzięki napędowi tylnemu jest łatwa w prowadzeniu na wzniesieniach. Ten model jest wyposażony w legendarny silnik OHC o dużej mocy Honda GCVX-170 o pojemności 166 cm3, który charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym i niezawodnością.
Warto dodać, że jest to kosiarka z dużym koszem 75 litrów, idealna do dużych ogrodów (1000 m2). W przypadku tej kosiarki spalinowej szerokość koszenia 56 cm również stanowi ogromny atut, znacząco skracając czas pracy w porównaniu do standardowych modeli 46-51 cm.
W naszej ofercie znajdziesz kosiarkę spalinową Husqvarna LC 356VP i inne produkty tej uznanej na arenie międzynarodowej firmy działającej od 1689 roku. Marka specjalizuje się w produkcji wydajnego sprzętu do lasu i ogrodu oraz narzędzi akumulatorowych o dużej mocy. Gwarantujemy także serwis dostępnych u nas urządzeń i oryginalne części zamienne Husqvarna. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnego sprzętu ogrodniczego dla profesjonalistów w naszym salonie w Tychach.
Husqvarna LC 356VP pozwala na centralną regulację wysokości koszenia w przedziale 25-75 mm - 7 stopni regulacji.
Do kosiarki Husqvarna LC 356VP można dołączyć zestaw BioClip® i wkładkę BioClip®. Urządzenie posiada również łatwo zdejmowany kosz z zabezpieczeniem przed pyleniem (Dust blocker bag), co chroni operatora przed pyłem podczas koszenia suchej trawy.
Husqvarna LC 356VP to profesjonalna kosiarka spalinowa idealna do dużych ogrodów o powierzchni do 1000 m2.
Pan Waldemar szukał kosiarki z ergonomicznym uchwytem, dużym koszem i opcją mulczowania do pielęgnacji swojego ogrodu o powierzchni 1000 m2. Po zapoznaniu się z parametrami modelu Husqvarna LC 356VP docenił napęd AutoWalk™ 2, dwustopniową regulację uchwytu i moc 3,1 kW/4,2 KM. Możliwości jakie zapewnia ta profesjonalna kosiarka spalinowa pozwoliły klientowi zatroszczyć się o swoją posesję bez zbędnego trudu. Pan Waldemar zdecydował się także na zestaw BioClip i wkładkę BioClip, które umożliwiają naturalne nawożenie trawnika i dostarczenie do niego składników mineralnych i wody.
“Potrzebowałem mocnej kosiarki spalinowej do dużego ogrodu. Zależało mi na łatwym prowadzeniu i funkcją mulczowania, żeby zadbać o trawnik. Husqvarna LC 356VP z napędem AutoWalk 2 i zestawem BioClip okazała się idealnym wyborem.”
Waldemar
“Koszenie mojego ogrodu o powierzchni 1000 m2 do tej pory wydawało mi się żmudne. Dzięki kosiarce spalinowej Husqvarna LC 356VP z dużym koszem 75l i napędem AutoWalk 2 praca stała się o wiele prostsza. Trawnik wygląda lepiej niż kiedykolwiek.”
Jacek
Szacunkowa cena kosiarki spalinowej Husqvarna LC 356VP wynosi ok.3 699 zł. Jest to jednak kwota orientacyjna i nie stanowi oferty handlowej. Koszt nie obejmuje zestawu BioClip i wkładki BioClip.
Jesteśmy autoryzowanym dealerem Husqvarna z opcją serwisu dostępnych produktów. Zapraszamy do naszego punktu w Tychach. Obsługujemy klientów z całego regionu, w tym dzielnice: Czułów, Wilkowyje, Wartogłowiec, Paprocany czy Wilkowyje. Kosiarkę Husqvarna LC 356VP dostarczymy również szybko i bezpiecznie do miast ościennych: Katowic, Mikołowa, Mysłowic, Pszczyny i Dąbrowy Górniczej, na terenie województwa śląskiego i całej Polski za pośrednictwem kuriera.
Zobacz przykładowe kosiarki i pełny asortyment Husqvarna:
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 356VP

Opcje produktu