| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 3,6 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 32,3 kg |
Kosiarka z napędem Husqvarna LC 151S do trawników o maksymalnej powierzchni 1000 m. Ten model charakteryzuje się własnym napędem jednobiegowym oraz trzema metodami koszenia: z opcją zbierania, BioClip i bocznym wyrzutem. Dużym atutem jest także funkcja mulczowania, która pozwala na nawożenie trawnika. Kosiarka z funkcją BioClip rozdrabnia trawę na bardzo małe kawałki, które stają się naturalnym nawozem, dostarczając składników odżywczych i wody bez konieczności grabienia.
Proponujemy kosiarkę spalinową z wyrzutem bocznym Husqvarna LC 151S, która gwarantuje sprawne i szybkie zadbanie o duży trawnik. To zasługa parametrów, które znacznie ułatwiają prace podwórkowe. Gwarantująca szerokość koszenia 51 cm kosiarka spalinowa jest także wyposażona w сentralną regulację koszenia. Kosiarka Husqvarna z koszem 65 litrów pozwala zachować trawnik w czystości, a specjalne ostrze zbierające dba o to, by na ziemi pozostawało minimum ścinek.
Husqvarna LC 151S — solidna kosiarka na nierówny teren o powierzchni do 1000 m. Dzięki dużym, łożyskowanym kołom tylnym maszyna prowadzi się stabilnie nawet na wyboistym podłożu.
Tak, Husqvarna LC 151S to kosiarka spalinowa z łatwym rozruchem. Zastosowano w niej automatyczne ssanie, co eliminuje konieczność ręcznego pompowania paliwa przed startem.
Husqvarna LC 151S — kosiarka zbierająca do kosza i mulczująca, do której można dokupić zestaw i wkładkę BioClip. Model ten pozwala na błyskawiczne przejście z funkcji zbierania na wyrzut boczny poprzez zamontowanie dedykowanego deflektora.
Regulowana centralnie wysokość koszenia sięgającą 25-75 mm (7 stopni regulacji) i szybką dwustopniową regulację uchwytu, która zwiększa komfort pracy. Dużym atutem jest także możliwość złożenia uchwytu, co minimalizuje przestrzeń niezbędną przy przechowywaniu.
Husqvarna — ceniona na arenie światowej marka działa już od 1689 roku. Spod szyldu firmy wyszły maszyny do pielęgnacji terenów zielonych i bezprzewodowe narzędzia do ogrodu, które ułatwiają często skomplikowane prace porządkowe i pielęgnacyjne. Możemy zaproponować nie tylko kosiarkę z funkcją mielenia trawy, ale także sprzęt ogrodowy do użytku komercyjnego, jak na przykład zimowy osprzęt do traktorków, czy robot koszący z nawigacją GPS.
Jesteśmy autoryzowanym dealerem Husqvarna oferującym także serwis kosiarek Husqvarna i oryginalne części zamienne. Umożliwiamy odbiór osobisty w naszym punkcie w Tychach. Zapraszamy mieszkańców wszystkich dzielnic: Żwaków, Stare Tychy czy Czułów. Zamówienia dostarczymy także do miast: Katowic, Mysłowic, Mikołowa, Pszczyny i Dąbrowy Górniczej oraz na terenie województwa Śląskiego i całej Polski za pośrednictwem kuriera.
Sprawdź także wybrane kosiarki i sprzęt Husqvarna:
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 151S

Opcje produktu
szt.