| Pojemność silnika | 139 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,2 kW/3 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 800 m² |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 55 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 29,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 247S

Opcje produktu
szt.