| Pojemność silnika | 123 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 1,9 kW/2,6 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 500 m² |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 10 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 25,2 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 140P

Opcje produktu
szt.