| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 15 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
S93G
|
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,5 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 242i
