Husqvarna Automower 310 Mark II Kosiarka automatyczna robot koszący
- Automatyczna kosiarka do 1000 m² trawnika, 4-kołowa konstrukcja, do pracy ze zboczami o nachyleniu do 40%
- Po zakończeniu zadania znajduje najszybszą drogę powrotną do stacji ładującej
- Automatyczna funkcja koszenia w celu wyrównania różnic wysokości trawy
- Zabezpieczenie przed zamarzaniem oraz zegar pogodowy, który dostosowuje czas koszenia do pory roku i szybkości wzrostu trawy
- Możliwość zdalnego sterowania przy użyciu smartfona i aplikacji Husqvarna Automower Connect
- Łączność Bluetooth zapewnia zasięg do 30 metrów
- Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejścia bez powstania śladów od kół i zniszczenia trawnika
- Możliwość skonfigurować obszar odrębny i rozpoczęcia koszenia w 3 różnych odległych miejscach wzdłuż przewodu doprowadzającego
- Możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali, tryb szybkiego koszenia ograniczonej powierzchni z dłuższą trawą. Funkcja cięcia w miejscu
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami ułatwia pracę kosiarki w wielu lokalizacjach
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970526711
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (4 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Wydłużona gwarancja do 5 lat GRATIS przy zakupie na paragon. Oferta ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 4 829,27 zł 6 990,00 zł 5 940,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 40 % |
| Maksymalny czas aktywności | 16 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 60 min |
| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 9,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 310 Mark II
