Husqvarna Automower 430X Nera Kosiarka automatyczna robot koszący
- Zaawansowany robot koszący do pracy na skomplikowanych trawnikach o powierzchni do 3200 m², obsługa wzniesień do 50% i nawigacja wspomagana GPS
- Automower Zone Control, Aplikacja Automower Connect, Automower Access, sterowanie głosowe
- Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth
- Husqvarna EPOS tworzy wirtualne granice i mapy trawnika za pomocą technologii satelitarnej zamiast wykorzystania przewodów (zestaw instalacyjny Husqvarna EPOS dostępny opcjonalnie)
- Funkcja sterowania strefowego umożliwia tworzenie obszarów roboczych i tymczasowych stref niedostępnych
- Wbudowany radar pomaga robotowi koszącemu w wykrywaniu i unikaniu obiektów
- Czujnik mrozu. Automatyczna aktualizacja oprogramowania. Port Automower do obsługi dodatkowych funkcji
- Nawigacja GPS zapewnia pełne pokrycie ogrodu poprzez równomierny rozkład koszenia, ochronę przed kradzieżą
- Funkcja cięcia w miejscu dłuższej trawy, spiralne koszenie, tryb cięcia punktowego, tryb odnowy trawnika
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Łatwe mycie za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, EPOS moduł, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970535211
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 12 797,56 zł 17 490,00 zł 15 741,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 130 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/4,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 14,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 430X Nera

Wymagane wsparcie ze strony Automower Connect podczas instalacji i edycji instalacji EPOS bez przewodu ograniczającego