Weibang WB384RB Wertykulator spalinowy
- Wertykulator z silnikiem 4-suwowym górnozaworowym 5 KM, zapewniającym dużą moc i wydajną pracę przez kilka godzin
- 22 noże uchylne, wykonane ze stali węglowej, do perfekcyjnego wyglądu trawnika
- Zalecana powierzchnia do 2000 m²
- Wyposażony w kosz o pojemności 40 litrów ułatwia zbieranie resztek trawy oraz mchu
- Regulowana i składana kierownica i wzmacniany pasek napędu
- Podwójnie łożyskowane koła, żeliwna piasta mocująca wałek napędowy, kalamitka do smarowania
- Bezstopniowa regulacja głębokości pracy, łatwe sterowanie dzięki intuicyjnie umieszczonym dźwigniom
- Stosując wertykulator, pozbędziesz się starej trawy oraz innych resztek blokujących dostęp powietrza, wody i składników odżywczych do korzeni traw, dodatkowo darń zostanie nacięta, powodując szybszy i gęstszy wzrost trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: WB384RB
- Producent: Weibang
- Dostępność: jest w magazynie (5 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc | 3,7 kW/5 KM |
| Pojemność silnika | 163 cm³ |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Załączanie noży | Ręczne |
| Szerokość robocza | 380 mm |
| Głębokość robocza, max | 16 mm |
| Pojemność kosza | 40 L |
| Waga | 46 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
