Husqvarna 535iRX Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka przeznaczona do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin — lekka, dobrze wyważona
- Bezszczotkowy silnik E-Torq o wysokim momencie obrotowym zapewnia wydajność potrzebną do wykonania pracy na czas
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Dzięki trybowi 3-biegowemu moc wyjściową można dostosować do pracy
- Wskaźnik LED pokazujący stan baterii
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Wysoki uchwyt daje więcej miejsca na nogi podczas pracy na terenach pochyłych
- Optymalna długość wału oraz kąt przekładni umożliwiają ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- Elastyczny system BLi-X 36 V – jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje nóż do trawy Multi 300-3, szelki Balance 55, głowicę żyłkową T35 M12, wysoki uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
-
Cena nie zawiera tarczy tnącej, akumulatora, ładowarki, można również podłączyć do akumulatora plecakowego
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967850605
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 45 cm |
| Prędkość | 8200 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M12 |
| Kąt przekładni | 35° |
| Długość rury | 1380 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 535iRX
