Husqvarna TS 114 Traktorek ogrodowy spalinowy z wyrzutem bocznym
- Traktor ogrodowy do dużych trawników, pojemnik na trawę dostępny jako osprzęt
- Licznik godzin ułatwia kontrolę nad terminami serwisowania i konserwacji. Rozruch za pomocą kluczyka
- Urządzenie tnące z wyrzutem bocznym o szerokości 95 cm wyposażone jest w koła zapobiegające zdzieraniu trawy
- Łatwa kontrola prędkości i kierunku dzięki sterowanej pedałem przekładni hydrostatycznej
- Regulacja wysokości koszenia za pomocą dźwigni
- Beznarzędziowa regulacja pozycji fotela
- Elektryczne załączanie noży tnących
- Rozruch i funkcja cofania za pomocą kluczyka
- Podwójne przednie reflektory zapewniają dobrą widoczność podczas jazdy w ciemności
- Cena zawiera hak holowniczy do pracy z różnymi akcesoriami, montowanymi z tyłu
- Cena nie obejmuje pojemnika na trawę i ochrony przedniej, dostępnych jako osprzęt
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970622501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 31.12.2026
- Cena netto: 9 870,73 zł 13 490,00 zł 12 141,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9 kW/12,2 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TS 114

