Husqvarna TC 238TX Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Traktor ze zintegrowanym pojemnikiem 320 L
- Amperomierz i licznik godzin pozwalają na sprawdzenie stanu systemu ładowania i wykorzystanego czasu pracy
- Licznik motogodzin cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów
- Sterowana pedałem przekładnia hydrostatyczna
- Rozpoczęcie pracy dzięki automatycznemu ssaniu
- Elektryczne załączanie noży tnących
- Air Induction. Mocny strumień powietrza unosi trawę przed skoszeniem, doskonałe cięcie i zbieranie trawy
- Wzmocnione stalą urządzenie tnące dla zwiększenia wytrzymałości na przedniej i bocznej krawędzi
- Urządzenie tnące z kołami, które zmniejszają ryzyko zdzierania powierzchni podczas koszenia nierównych trawników. Zderzak chroni przód traktora przed uszkodzeniem
- BioClip uruchamiany z komfortowego fotela, stacyjka, reflektory LED i ergonomiczna kierownica
- Cena zawiera zderzak rurowy, pojemnik na trawę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 960510192
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 18 285,37 zł 24 990,00 zł 22 491,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 656 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9,6 kW/13 KM |
| Szerokość koszenia | 97 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC238 TX
.webp?1697111383360)