Husqvarna R 420TsX Rider spalinowy AWD
- Rider przeznaczony dla właścicieli prywatnych posesji, obiektów sportowych i hoteli z dużymi powierzchniami do utrzymania przez cały rok
- Napęd na wszystkie koła AWD zapewnia lepszą przyczepność na nierównej, wilgotnej, śliskiej nawierzchni i na zboczach
- Górnozaworowy silnik Kawasaki ze smarowaniem pod pełnym ciśnieniem i wkręcanym filtrem oleju: wysoki moment obrotowy oraz niskie zużycie paliwa i obniżona emisja
- Wyposażony w podwójne światła LED
- Wahliwa tylna oś dla maksymalnej przyczepności
- Przystosowany do Husqvarna Connect z Bluetooth
- Sterowana pedałem przekładnia hydrostatyczna
- Regulacja wysokości koszenia dostępna z fotela operatora, regulowana wysokość kierownicy, teleskopowa kolumna
- Gniazdo 12V do podłączenia sprzętu elektrycznego
- Łatwa wymiana osprzętu: może być wyposażony w kosiarkę bijakową, szczotkę, odśnieżarkę, pług wirnikowy
- "Pływające" urządzenie tnące dostosowuje się do kształtu podłoża, jest wyposażone w koła zamocowane na elemencie skrętnym, co zapewnia płynną pracę na zakrętach
- Hydrauliczny podnośnik urządzenia tnącego
- Noże włączają się automatycznie po opuszczeniu urządzenia tnącego. Układ hydrauliczny chłodzony olejem
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie zawiera urządzenia tnącego Combi 103, 112 lub 122 cm z funkcją mulczowania BioClip lub tylnym wyrzutem
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967648401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 51 878,05 zł 70 900,00 zł 63 810,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 14 kW/19 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 103-122 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 150 kg |
| Waga | 316 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider R420TsX
.webp?1696935674197)