Husqvarna R 214TC Rider spalinowy z układem tnącym C94
- Rider z funkcją Husqvarna Connect, wyposażony w dwucylindrowy silnik i 94-centymetrowe urządzenie tnące Combi, które zapewnia dwie opcje koszenia: mulczowanie BioClip do nawożenia trawnika oraz wyrzut tylny
- Automatyczne załączanie noży roboczych
- Uruchamianie kluczykiem, bez potrzeby włączania ręcznego ssania
- Sterowana pedałem przekładnia hydrostatyczna
- Tylna oś posiada wahliwe zawieszenie, dające maksymalną przyczepność kołom napędowym
- Przegubowy układ kierowniczy umożliwia zachodzenie tylnych kół przy skręcie pod maszynę. Położenie pełnego skrętu pozwala uzyskać minimalny promień skrętu
- Licznik motogodzin ułatwia kontrolę czasu pracy, przypomina o serwisie i przeglądach
- Cena zawiera urządzenie tnące 94 cm z funkcją BioClip
- Cena nie obejmuje gałki kierownicy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970542301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 31.12.2026
- Cena netto: 16 090,24 zł 21 990,00 zł 19 791,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12 kW/16,3 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 94 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Waga | 208 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

