Husqvarna 120iTK4-P Podkrzesywarka akumulatorowa z baterią i ładowarką
- Pilarka wysięgnikowa do przycinania żywopłotów, do cięcia gałęzi, można połączyć korpus maszyny z pilarką na wysięgniku lub z nożycami do żywopłotu
- Produkt można rozdzielić na połowy bez użycia narzędzi, co ułatwia przechowywanie i transport
- Rura teleskopowa o zasięgu do 4 m do szybkiej regulacji wysokości cięcia, pozwala wygodnie przystosować narzędzie do różnych zadań
- Niski poziom hałasu pozwala na pracę w miejscach publicznych
- Automatyczne wyłączanie po 60 sekundach bezczynności
- Elastyczny system 36V BLi-X: jeden akumulator może być używany w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje akumulator BLi10 i ładowarkę QC80, głowicę do podkrzesywarki PK4 w zestawie
- Cena nie zawiera przystawki nożyc do żywopłotu HK4
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970515904
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 169,92 zł 1 599,00 zł 1 439,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 10 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 120iTK4-P
