Husqvarna 325iLK Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka wielofunkcyjna o dużej mocy z zasilaniem akumulatorowym. System akumulatorów BLi-X umożliwia wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Podkaszarki można używać w połączeniu z gamą profesjonalnego osprzętu Husqvarna do cięcia trawy, przycinania gałęzi, żywopłotu, brzegów lub wycinania roślin. Łatwe do wymiany nasadki do różnych zadań
- Może być zasilana z akumulatora wewnętrznego lub zewnętrznego — na pasie lub w plecaku
- Cicha praca, niski poziom hałasu
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Silnik bezszczotkowy zapewnia wysoki moment obrotowy
- Cena obejmuje głowicę żyłkową T35 M10, osłonę, regulowany przedni uchwyt
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, akumulatora, ładowarki, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967850103
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Prędkość | 7200 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 60° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 325iLK
