Husqvarna 525iLXT Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Profesjonalna podkaszarka do trawy przeznaczona do użytku w pełnym wymiarze godzin, zapewnia niski poziom hałasu
- Zintegrowana łączność z usługami cyfrowymi Husqvarna Fleet Services, która pozwala zobaczyć ostatnią znaną lokalizację, statystyki użytkowania i historię serwisową
- System akumulatorów BLi-X umożliwia wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna, alternatywnie maszynę można również podłączyć do akumulatora plecakowego
- ActiveCool umożliwia wydajne chłodzenie akumulatora, zarówno podczas ładowania, jak i rozładowywania
- Panel sterowania wyposażony we wskaźnik LED, pokazujący stan baterii
- Odporna na warunki atmosferyczne, na deszcz, może pracować przez cały rok
- Funkcja ErgoFeed: wysuwanie żyłki za pomocą naciśnięcia przycisku na prawym uchwycie
- Kąt przekładni kątowej umożliwia ustawienie urządzenia tnącego równolegle do podłoża
- Tryb 3 prędkości pozwala dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy
- Cena zawiera głowicę żyłkową E35B, uchwyt pętlowy
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki, szelek, tarczy tnącej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970551501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 718,70 zł 2 349,00 zł 2 114,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Prędkość | 7200 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | E35B |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Fleet Services |
| Waga | 3,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 525iLXT
