Husqvarna PW 480 Myjka ciśnieniowa
- Myjka wysokociśnieniowa stworzona do najtrudniejszych zadań związanych z czyszczeniem na zewnątrz
- Przepływ wody i ciśnienie robocze można wyregulować i dostosować za pomocą regulatora ciśnienia. Ustawione ciśnienie utrzymuje się również do różnych dysz i akcesoriów
- Zawiera zintegrowany zbiornik na detergent, który jest sterowany z panelu przedniego
- Mosiężna głowica pompy minimalizuje ryzyko pęknięcia i zapewnia znakomitą długotrwałą wydajność
- Uchwyt Low Force aktywuje spust przy mniejszym wysiłku i zapewnia większy komfort dla dłoni
- Aluminiowy uchwyt do przenoszenia ułatwia transport
- Posiada szybkozłączkę węża oraz długą lancę spryskującą, dwie funkcje obrotowe, do regulacji dyszy i szybkiego podłączenia
- Schowek na akcesoria i na przewód zasilający, nosidło na wąż z prowadnicą
- Elastyczny wąż wysokiego ciśnienia jest zbrojony stalą
- Płaska dysza wielozadaniowa z regulacją ciśnienia może być stosowana do szerokiego zakresu prac, zapewniając doskonałe rezultaty. Obrotowa dysza pomaga skutecznie pozbyć się trwałych zabrudzeń
- Przyczepność na nierównym podłożu dzięki dużym miękkim kołom zamontowanym na metalowej osi
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, zintegrowany zbiornik na detergent, stalowy wąż wysokociśnieniowy w zestawie. Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970468301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 2 121,14 zł 2 899,00 zł 2 609,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230 V/12,6 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 180 bar |
| Wydatek wody | 540-610 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Długość węża | 13 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 1 m |
| Pojemność pojemnika | 2 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 480
