Husqvarna PW 240 Myjka ciśnieniowa
- Myjka wysokociśnieniowa do czyszczenia na zewnątrz, spłukiwania terenów wokół domu wyposażona w elastyczny wąż i bęben z prowadnicą do szybkiego i płynnego zwijania i przechowywania węża
- Składany uchwyt do przenoszenia i transportu, metalowa pompa, podwójny schowek na pistolet i lancę, wbudowany schowek do dołączonych akcesoriów
- Przezroczysta pianownica ułatwia sprawdzenie pozostałego poziomu detergentu
- Maksymalna wydajność dzięki dwóm połączeniom obrotowym lancy natryskowej i szybkozłączkom do węży, dysz i akcesoriów
- Łatwy dostęp do dyszy i przewodnik po nastawach ciśnienia zapewniają idealne ciśnienie podczas pracy
- Uniwersalna dysza o zmiennym płaskim strumieniu może być używana do szerokiego zakresu zadań związanych z czyszczeniem
- Obrotowa dysza strumieniowa zapewnia ukierunkowaną, wysoką skuteczność czyszczenia i pomaga pozbyć się uporczywych zabrudzeń
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, rozpylacz piany FS 300
- Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970648101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 877,24 zł 1 199,00 zł 1 079,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 220-240 V/7 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 140 bar |
| Wydatek wody | 348-465 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 8 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Pojemność pojemnika | 0,4 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 240
