Husqvarna LC 142iS Kosiarka akumulatorowa z bateriami i ładowarką
- Kompaktowa kosiarka z napędem własnym do małych i średnich trawników, manewrowanie nie sprawia problemu
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Składany i regulowany uchwyt sterowniczy oraz dwa zintegrowane uchwyty z przodu i z tyłu do podnoszenia ułatwiają przechowywanie i transport
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem
- Niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach oznacza dodatkową moc
- Tryb Save maksymalizuje czas pracy, oszczędza czas pracy akumulatora produktu poprzez obniżenie obrotów
- Dźwignia i blokada dźwigni zapewniają bezproblemowe uruchamianie i zatrzymywanie bez ryzyka przypadkowego uruchomienia. Aby rozpocząć koszenie, wystarczy usunąć blokadę dźwigni i pociągnąć dźwignię w dół
- Urządzenie jest kompatybilne z systemem akumulatorów BLi 36 V, jedna bateria może być używana w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje 2 akumulatory 40-B140, ładowarkę 40-C80
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541903
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (8 szt)
-
-
- Cena netto: 2 486,99 zł 3 399,00 zł 3 059,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,55 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 19 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 142iS
