Husqvarna LC 141C Kosiarka elektryczna
- Elektryczna kosiarka wyposażona w 50-litrowy pojemnik, nadaje się do średnich ogrodów oraz koszenia mniejszych, złożonych obszarów
- Ułatwia manewrowanie, a dzięki uchwytowi regulowanemu na 2 wysokościach zapewnia wygodną pozycję roboczą
- Niski poziom hałasu sprawia, że koszenie jest przyjemne także dla otoczenia
- Żądaną wysokość koszenia można łatwo ustawić za pomocą jednej dźwigni do regulacji całego urządzenia tnącego
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem
- Wygodny do złapania uchwyt ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładkę BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967099301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 096,75 zł 1 499,00 zł 1 349,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc silnika | 1800 W |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 10 stopni |
| Szerokość robocza | 41 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Systemy koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Waga | 21,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 141C
