Husqvarna LC 551SP Kosiarka spalinowa
- Kompaktowa spalinowa kosiarka do użytku komercyjnego, wyposażona w duży zbiornik paliwa i solidne podwójne łożyska kulkowe
- Maksymalna powierzchnia trawnika1000 m²
- Silnik Kawasaki obejmuje funkcje takie jak zawór górny, smarowanie pod ciśnieniem, wewnętrznie wentylowany gaźnik i podwójny filtr powietrza
- Aluminiowa obudowa, by uzyskać najlepszą wydajność zbierania trawy
- Profesjonalna skrzynia biegów z aluminiową obudową
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem, szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Uchwyt jest składany aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do przechowywania i przenoszenia
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia reguluje ustawienie całego urządzenia
- Kolektor z zabezpieczeniem przed pyleniem, aby pył pozostawał w środku, uniemożliwiając dmuchanie w twarz operatora
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970621701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 382,93 zł 5 990,00 zł 5 391,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 179 cm³ |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Moc | 2,9 kW/3,9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,1 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 1000 m² |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 26-74 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 48,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 551SP
