Husqvarna LC 247 Kosiarka spalinowa
- Kosiarka pchana z funkcją zbierania, kompozytową obudową, tylnym wyrzutem, wygodnym opróżnianiem kosza za pomocą uchwytu
- Kompozytowe urządzenie tnące, maksymalna powierzchnia trawnika 800 m²
- Odpowiednio wyważony jednoręczny uchwyt umożliwia regulację wysokości cięcia w prosty i wygodny sposób
- Ergonomiczny kąt uchwytu, szybka regulacja na 2 wysokościach
- Wygodny do złapania uchwyt z przodu ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 1 682,11 zł 2 299,00 zł 2 069,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 139 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,2 kW/3 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Zalecana powierzchnia | 800 m² |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 55 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 27,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 247
